Akhisargücü Spor Kulübü ile Karşıyaka Spor Kulübü kardeşliği..


Akhisargücü Spor Kulübü ile Karşıyaka Spor Kulübü kardeşliği..

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Şube Genel Menajeri Halis Oğuz Özlütürk ve Voleybol Takımı Yardımcı Antrenörü Gökhan Kaynak Akhisargücü Spor Kulübünü ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz ve Yönetim Kurulu üyesi İsmail Atar ile  Akhisargücü Spor Kulübünün Alt yapıları hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Ziyarette Karşıyaka Genel Menajeri Halis Oğuz Öztürk ve Voleybol Takımı Yardımcı Antrenörü Gökhan Kaynak Karşıyaka Voleybol Takımının formasını hediye ettiler. İlerleyen günlerde Kulüp yöneticilerini ve  Voleybol Takımının oyuncularını İzmir'de oynanacak bir maça seyirci olarak davet eden Karşıyaka Spor Kulübü Genel Menajeri Halis Oğuz Özlütürk "sizleri tribünde görmekten mutluluk duyacağız. Sıcak karşılama ve samimi ortamdan memnun olduk. 

Teşekkür ederiz. İki kulüp arasında daha geniş kapsamlı çalışma ortamı yaratmak için gayret göstereceğim." dedi. Akhisargücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz ve Yönetim Kurulu üyesi İsmail Atar Akhisargücü Spor Kulübü logolu saat, bardak ve kaşkol hediye ettiler. Akhisargücü SK Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz "Köklü bir camia olan Karşıyaka Spor Kulübünün Voleybol Genel Menajeri ve Voleybol Takımı Yardımcı Antrenörünün ziyareti bizi ziyadesiyle memnun etti. Kulüpler arası iletişim ve çalışmalar sporcularımıza faydası olacaktır. Yapılacak olan etkinlik ve faaliyetlerin Akhisarımıza renk katacaktır." dedi.