Milletvekili Aydemir'in Akhisar Programı

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, İlçe Yönetim kurulu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte Akhisar Ziyaret programı gerçekleştirdi.


Milletvekili Aydemir'in  Akhisar Programı

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, İlçe Yönetim kurulu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte  Akhisar Ziyaret programı gerçekleştirdi.
Programda Aydemir Esnaf Oda Başkanlarını sırasıyla  Bakkallar Odası başkanı Zafer Kara, Berberler Odası başkanı Durmuş Özçelik, Kahveciler Odası başkanı Erkin Güney ve Şoförler Odası başkanı Emin Akarsu'yu makamlarında ziyaret etti.
Ardından AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, İlçe Yönetim kurulu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte Akhisar Diş Hastanesini ziyaret etti.
 Uğur Aydemir ve AK Parti teşkilatını Diş Hastanesi Başhekimi Dt. Bahri Dingil ve Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi başhekimi Uzman. Dr. Sinem Albayrak karşıladı.
Son olarak  AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, İlçe Yönetim kurulu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte AkhisarMerkez Çarşı çınaraltı mevkiinde   Esnaf ve vatandaşarla ziyaret ederek birlikte  sohbet etti.

Açıklamasında Aydemir Esnaf ve Vatandaşlarımızın  Yüzlerindeki gülümse ve sıcak karşılamalarından dolayı tüm hemşehrilerime müteşekkirim.Dedi.