AKHİSARGÜCÜ YÜZME 3. TUR KAYITLARI BAŞLADI

Yüzme kursunda Akhisargücü’nün farkını yaşamak isteyen Akhisarlılar için Ağustos ayında yapılacak 3. Tur kayıtları başladı.


AKHİSARGÜCÜ YÜZME 3. TUR KAYITLARI BAŞLADI

 
 
Akhisargücü Yüzme Spor Kulübü’nün Palm City’de  organize ettiği yüzme kursunun Haziran ayında yapılan 1. Ve 2. Turu yoğun ilgi gördü.Kulüp Başkanı Nihat UZ, yüzme kursuna gösterilen bu yoğun ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirirken Akhisargücü yüzme kurslarını tercih eden Akhisar halkına teşekkürlerini iletti.
2022 Yılı Ağustos ayı yüzme kursu kayıtlarının başladığını sınırlı sayıda kontenjan olduğunu ve Akhisargücü Yüzme Yaz Okulu olarak Akhisar halkına kaliteli bir eğitim hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyledi. Çocuklarımız için açık yüzme havuzlarında gerekli tüm hijyen tedbirlerinin alınarak sağlıklı koşullarda yüzme eğitimlerinin Palm City otelde yapılacağı Akhisargücü başkanı Nihat Uz tarafından ifade edildi.
Akhisargücü Başkanı Nihat Uz, hafta içi 3 gün (Salı-Çarşamba-Perşembe) ve günlük 2 saat toplamda ise 18 saatlik bir eğitim verileceğini belirtti. Yüzme gruplarındaki öğrenci sayılarının azaltıldığı ve yaş aralığının 5-16 olduğu kursiyerlere 3 grup halinde branş eğitimlerinin verileceği ve bu eğitimlerin toplamda 3 hafta süreceğini derslerin  4 uzman eğitmen eşliğinde verileceğini belirtti.
Kurs öğrencilerinin VİP gruplarda ayrı yaş gruplarına göre eğitimlerini tamamlayacaklarını, kursların çocuklarımız için eğitimi, eğlenceyi ve kaliteyi bir arada buluşturmayı amaçladığı uzman antrenör Emin Kasırga tarafından ifade edildi.
Akhisargücü Başkanı Nihat Uz, Akhisar halkına seslenerek çocukların öğrenirken eğlenmelerini, kaliteli eğitim hizmeti almalarını isteyen tüm Akhisarlıları Akhisargücü Yüzme Yaz Okuluna bekliyoruz, dedi.
Çocuklarımızı Akhisar’ın köklü firmalarından Güven Tur’un konforlu ve güvenli araçları taşımaya devam edecek. Servis araçları her gruptan önce ve sonra dezenfekte edilecek böylelikle öğrencilerimizin güvenli ve sağlıklı bir şekilde kursumuza ulaşım sağlayacaklar.

Ağustos 3.Tur 
Salı-Çarşamba-Perşembe
Kurs Başlangıcı- 9 Ağustos 
Kurs Bitiş- 25 Ağustos
Veli Bilgilendirme- 8 Ağustos