AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ve yönetim kurulu üyeleri, sel felaketinden etkilenen aileleri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ve yönetim kurulu üyeleri, sel felaketinin yol açtığı zararları yerinde tespit etmek ve mağdur olan vatandaşlara destek olmak amacıyla ziyaretler gerçekleştirdi.Ziyaretler sırasında evlerde oluşan maddi hasarlar detaylı bir şekilde incelendi ve tutanaklar gözden geçirilerek gerekli işlemlerin yapılması için bilgiler verildi.
Siyaset
Yayınlanma: 29 Haziran 2023 - 17:58
Akhisar Ak parti teşkilatı sel mağdurlarını ziyarette bulundu
Siyaset
29 Haziran 2023 - 17:58