Akhisar Belediyesi tarafından Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Büyük Salon’da dün akşam düzenlenen iftar programına Akhisar’daki şehit ve gazi aileleri katıldı. İftar sonrası ailelere seslenen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Akhisar Belediyesi olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli aileleri ile bir araya geldik. Edilen duaların ve tutulan oruçların kabul olmasını dilerim” dedi.iftar yemeği öncesinde Besim Dutlulu ve eşi Özge Dutlulu, şehit ve gazi ailelerini masalarına giderek tek tek ziyaret edip sohbet etttiler.
Yerel Haberler
Yayınlanma: 21 Nisan 2023 - 11:58
Akhisar Belediyesi Gazi ve Şehit aileleri ile iftarda bir araya geldi
Yerel Haberler
21 Nisan 2023 - 11:58