Akhisar Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi Gençlik Orkestrası, Akhisar Belediyesi Parkiçi Sinema Salonu'nda düzenlenen "Onun Gözünden 100.Yıl Konseri" ile müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.Konser, saat 20.00'de başladı ve gecenin sunumunu Zehra Günnur Bozkuş yaptı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan konser, Akhisar Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi'nin 2 yıllık bir süre zarfında Akhisar'ın ilk gençlik orkestrasını oluşturduğunu belirten Şef Nazime Naz Kazar'ın açılış konuşmasıyla devam etti.Gecenin sonunda Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili, Müzik Öğretmeni Şef Nazime Naz Kazar'a bir buket çiçek takdim etti. Şef Nazime Naz Kazar da konserde görevli olan öğretmenlere ve velilere birer gül hediye etti.
Kültür-Sanat
Yayınlanma: 12 Haziran 2023 - 12:16
Akhisar'da Gençlik Orkestrası'ndan muhteşem konser
Kültür-Sanat
12 Haziran 2023 - 12:16