Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri, Dereköy İlk ve Ortaokulu 'nu ziyaret ettiler.Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri, Müzikli danslar , kostümlü showlar ve çeşitli animasyon gösterileri düzenlediler. Renkli görüntülerle dolu bu etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendiler.
Eğitim
Yayınlanma: 16 Mayıs 2024 - 17:43
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğrencilerinden Animasyon Gösterisi büyük ilgi gördü
Eğitim
16 Mayıs 2024 - 17:43