Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Doç.Dr. Yücel Namal’dan KZOB’a Ziyaret 
sanalbasin.com üyesidir
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam

Doç.Dr. Yücel Namal’dan KZOB’a Ziyaret 

Doç. Dr. Yücel Namal, Kırkağaç’ta yaptığı çalışmalarla çiftçimize rehberlik eden Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Emin Özarı’yı ziyaret etti.

28 Temmuz 2022 - 18:42
Reklam

 


 . Emin Özarı odalarının faaliyetleri hakkında bilgiler vererek şunları söyledi: zirai ilaç satışı ve zirai makine satışıyla çiftçimizin daha uygun fiyatlara teminlerini sağlamaktayız. Ayrıca çiftçilerimizin hasat zamanı biçerdöver ve pazar bulunması konusunda yardımda bulunmaktayız demiştir. Doç. Dr. Yücel Namal’da KZOB Başkanı Emin Özarı’nın büyük bir özveri ve feragatla çalışmalar yapmakta olduğunu görüyorum. Ayrıca Kırkağaç ovasında alternatif tarım konusunda da çiftçimize rehberlik yaptığını da biliyorum. Bu vesileyle başkanımıza çalışmalarında başarılar dilerim. 
Ardından Doç. Dr. Yücel Namal ve Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Emin Özarı Kırkağaç ovasında alternatif tarımla uğraşan Mehmet Ali Karateke’nin tıbbi aromatik melisa bitkisi tarlası ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Bu ziyaret sırasında Kırkağaç’lı çiftçimiz Mehmet Ali Karateke, Türkiye’de tıbbi aromatik bitki üretiminde önemli bir açık olduğunu bu nedenle melisa bitkisi üretimine başladığını eklemiştir. Bu vesileyle Kırkağaç Ziraat Odası Başkanımız da bizlere desteklerini esirgememektedir demiştir. 
Doç. Dr. Yücel Namal Kırkağaç Ziraat Odası ürünlerinden satın alarak özellikle kavunuyla tanınan Kırkağaç’a kavun kolonyasını da kazandıran Emin Özarı’yı bu çalışması dolayısıyla da tebrik etti.
 

2022/07/2022-07-28-18-44-46.jpg
2022/07/2022-07-28-18-44-53.jpg
Reklam
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bilgincan Akhisar Belediye Basket’te
Bilgincan Akhisar Belediye Basket’te
AKHİSARSPOR'DA  EVREN ÖZBEY YENİDEN BAŞKAN
AKHİSARSPOR'DA EVREN ÖZBEY YENİDEN BAŞKAN