Mavi Hospital: Mavi Hospital kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Murat YÜLÜKLÜ, Mavi Hospital’da hasta kabulüne başladı.
Yaşam için Sağlık ilkesiyle hizmetlerine tüm hızıyla devam eden Mavi Hospital, . Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Murat YÜLÜKLÜ’yü bünyesine kattı.
Op.Dr.Murat YÜLÜKLÜ, 2014 yılında Afyonkarahisar Üniversitesi Tıp Fakültesinden uzmanlığını alıp, meslek hayatına Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde başladı. Son bir yıldır da Uşak Özel Öztan Hastanesinde görev alan Op.Dr.Murat YÜLÜKLÜ, ‘’Mavi Hospital’a geldiğim andan itibaren buradaki uyum ve enerji beni çok mutlu etti. Gelir gelmez ekibin ve hastaların gösterdiği ilgiyle hızlıca adapte olup, ameliyatlarımıza başladık. Tüm tecrübemizle hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.’’ şeklinde duygularını ifade etti.
Endoskopi-Kolonoskopi, Obezite Cerrahisi, Mide Balonu Uygulaması, Laparoskopik Cerrahi, Karın ve Kasık Fıtıkları, Kanser Cerrahisi gibi bir çok alanda Mavi Hospital’da hizmet vermeye devam etmekte.
Randevu ve bilgi için (0236) 404 04 04
Sağlık
Yayınlanma: 28 Temmuz 2023 - 22:37
Güncelleme: 28 Temmuz 2023 - 22:43
Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Murat YÜLÜKLÜ, Mavi Hospital'da hasta kabulüne başladı.
Sağlık
28 Temmuz 2023 - 22:37
Güncelleme: 28 Temmuz 2023 - 22:43
İlginizi Çekebilir
Kelimeler anlatmaya yeterli değil Murat Hocam benim oğlumun mucizesi oldu yapmış olduğu ve göstermiş olduğu çabayla oğlumu yaşama döndürdü öyle zorki böyle bir durumda evlat yaşam savaşı veriyor O anda çaresizlik ve moral sıfır Beni bu süreçte psikolojik olarak ayakta tutan ve evladımın mucizesi o*** Murat Hocama minnettarım sonsuz teşekkürler Hocam