Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Karnesini getiren çocuklara ücretsiz Akhisarspor forması hediye...
sanalbasin.com üyesidir
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam

Karnesini getiren çocuklara ücretsiz Akhisarspor forması hediye edildi

19 Haziran 2022 - 23:47
Reklam

 

 

Akhisar Yeşil Siyah Taraftarlar Derneği ile Akhisar Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği etkinlik kapsamında karnesini getiren tüm 1.ve 2. sınıf öğrencilere ücretsiz Akhisarspor forması hediye edildi.

Yeşil Siyah Taraftarlar Derneği ve Akhisar Belediyesi’nden eğitim öğretim yılı boyunca yorulan Akhisarsporlu öğrencilere forma hediye edildi. Akhisar’da eğitime devam eden birinci sınıf ve ikinci sınıf öğrencileri karnelerini Yeşil Siyah Taraftarlar derneğine getirerek formalarını ücretsiz aldı. 

Yeşil Siyah Taraftarlar Deneği başkanı Murat Çetin, “Dernek kuruluş amacımız olan yeni nesillerin Akhisarspor sevgisi ile büyümesi misyonu doğrultusunda belediye başkanımız Besim Dutlulu’nun katkılarıyla öğrencilere forma hediye ettik. Bu konuda bizlere yardımcı olan belediye başkanı Besim Dutlulu’ya, Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili’ye ve tüm paydaşlara teşekkür ediyoruz. Akhisarspor’u yaşatmak için geleceğimizin teminatı gençlerimizi bu sevgiyle büyümesi bizim için çok önemli. Akhisarspor içinde bulunduğu zor durumu atlatacak ve eski güzel günlerimize döneceğiz” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mavi Hospital, Çocuk Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Şule Uz ile güçlendi.
Mavi Hospital, Çocuk Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Şule Uz ile güçlendi.
AKHİSARSPOR'UN YENİ FUTBOL DİREKTÖRÜ THEOFANİS  GEKAS
AKHİSARSPOR'UN YENİ FUTBOL DİREKTÖRÜ THEOFANİS GEKAS