Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
"TÜRKİYE YÜZYILI EGİTİM PROGRAMI MANİSA’DA "
sanalbasin.com üyesidir
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam

"TÜRKİYE YÜZYILI EGİTİM PROGRAMI MANİSA'DA "

18 Kasım 2022 - 16:31 - Güncelleme: 18 Kasım 2022 - 16:34

Genel Merkez Ar-ge ve Eğitim Başkanlığının 81 ilde düzenlediği Teşkilat akademisi eğitiminin Manisa programı 19 Kasım Cumartesi günü saat 10:00 da Yunusemre Belediyesi Millet Çarşısı konferans salonunda, üç kademe il ve ilçe yöneticilerimizi kapsayacak şekilde düzenlenecektir. 
Daha önce 2 defa yapılan eğitim çalışmalarımız yaklaşık 3 bin teşkilat mensubumuzun katılımı ile gerçekleşmiştir. 
Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı’nca Teşkilat Akademisi çerçevesinde ‘Türkiye Yüzyılı’ programı ile ilgili konuşan Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı” Eğitimler bize sosyal ve siyasi hayatımızda önemli kazanımlar sağlıyor. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Ar-Ge VE EĞİTİM Birim Başkanlığımıza, tüm teşkilat mensuplarımıza gerçekleşecek olan eğitim için şimdiden çok teşekkür ediyorum. Değişen ve gelişen yüzyılda eğitim önemi çok büyük her geçen gün yeni bir şey hayatımıza dâhil oluyor daha önce yaptığımız 2 eğitimde de bunun farkını gördük gerçekleşecek olan “Türkiye Yüzyılı eğitim” programına tüm teşkilatımızı bekliyoruz” dedi. 
 Ar-Ge ve Eğitim’den sorumlu İl Başkan Yardımcımız Semih Şemsettin Şahin gerçekleşecek eğitim ile ilgili açıklama yaptı.  Şahin “ Genel Merkez Ar-ge ve Eğitim başkanlığımızın eğitim politikası süreklilik arz etmektedir. Bu eğitimler yıl boyunca il, ilçe yöneticilerimiz mahalle başkanlarımız, meclis üyelerimiz, sandık yöneticilerimiz, Genç liseliler akademisi, Üniversite Teşkilatı Akademisi, Siyaset Akademi, Personel, danışman eğitimleri  bu kapsamda almaktadır. Bunun yanında Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim başkanlığımız Gündem Araştırmaları, Yerel Yönetim Araştırmaları, Spesifik konu bazlı özel araştırmalar, Teşkilat araştırmaları yapmaktadır” dedi. 

2022/11/2022-11-18-16-32-51.jpg
Kaynak: Haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güral; “Her esnaf kooperatif imkanlarından yararlanacak”
Güral; “Her esnaf kooperatif imkanlarından yararlanacak”
Akhisar Belediyespor 11 ve 12 yaş futbol takımları turnuvaya katıldı
Akhisar Belediyespor 11 ve 12 yaş futbol takımları turnuvaya...