Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte sokaktaki can dostlarımızın Su ve mama ihtiyacı önemli hale geldi.Belediye Başkanı Besim Dutlulu konuyla ilgili vatandaşlara sokaktaki can dostlarımız içinSu ve Mama çağrısı yaptı.Başkan Dutlulu Bizler bu sıcak günlerde de sokaktaki can dostlarımız için elimizden geleni yapıyoruz. Akhisar'ımızda hiçbir canın mağdur olmaması için sizler de yaşadığınız bölgelere bir kap su ve mama koymayı ihmel etmeyelim Dedi
Yerel Haberler
Yayınlanma: 11 Temmuz 2023 - 18:23
AKHİSAR BELEDİYESİ CAN DOSTLARA SAHİP ÇIKIYOR
Yerel Haberler
11 Temmuz 2023 - 18:23