Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı ve Türevleri İhtisas OSB...
sanalbasin.com üyesidir
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam

Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı ve Türevleri İhtisas OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı Yapıldı

16 Mart 2023 - 18:51

Vali Yaşar Karadeniz, Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Türevleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldı. 
Akhisar Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıya Vali Yaşar Karadeniz’in yanı sıra Akhisar Kaymakam V. Celil Ateşoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Müteşebbis Heyet Üyeleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Yaşar Karadeniz, asrın felaketi olarak nitelendirilen ve büyük yıkımlara sebep olan Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Akhisar ilçesinden deprem bölgesine büyük bir destek sağlandığını söyledi. Akhisar Organize Sanayi Bölgesinin deprem bölgesi ve depremzedeler için büyük bir özveri ile çalıştığını belirten Vali Karadeniz, Akhisar Organize Sanayi Bölgesinde ve okullarda deprem bölgesine gönderilmek üzere konteynır, çadır ve soba üretildiğini, Akhisar halkının yardımlar için seferber olduğunu dile getirerek emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Deprem Yardımı ve Bağışı konulu yazısı kapsamında deprem bölgesine gönderilen yardımlar ve gidecek olan yardımlara ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. 
Toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

2023/03/2023-03-16-18-52-30.jpg
2023/03/2023-03-16-18-52-32.jpg
Kaynak: Haber merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyük Yatırımlar  ve Gökçeahmet mahallesin'den Büyükşehir'e plaket TÖRENİ
Büyük Yatırımlar ve Gökçeahmet mahallesin'den Büyükşehir'e...
Ak parti'de Remzi Şekerci Aday Adaylığını Açıkladı
Ak parti'de Remzi Şekerci Aday Adaylığını Açıkladı