2023-2024 yılında bu yılda 3. lig de başarıyla Mücadele edecek olan Akhisarspor'a iş adamları ve esnaflarda sahip çıkmaya devam ediyor.
Akhisar Ragıpbey mahallesi 16 sokak No 22 B Sevgi yolunda hizmet veren esnaflardan BURGER CHEFF sahibi Gürkan Hasan Dayıoğlu akşam sponsorluğunda Yeniden Refah Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı katkılarıyla akşam yemeğinde buluştu Başkan Özay Alkan, Sportif Direktör Okan Mordal ,Teknik direktör ilker Yanar, Akhisarspor lu Teknik heyet ve Futbolculara BURGER CHEFF de yemek ikramında bulundu.
Akhisarspore Başkanı Özay Alkan BURGER CHEFF sahibi Gürkan Hasan Dayıoğlu'na Ören olduğu Şehrin takımına Moral vererek Akşam yemeğinde iş yerinde bizleri ağırladığı için çok teşekkür ediyoruz dedi. BURGER CHEFF sahibi Gürkan Hasan Dayıoğlu Akhisarspor'u Mekanımızda misafir ettik ağırladık biz şehrimizin esnafı olarak takımımıza Sahip Çıkmalıyız dedi.Düzenlenen Yemeğe Yeniden Refah Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hızır Şenol ve iş nsanları da katıldı.
Akhisar Ragıpbey mahallesi 16 sokak No 22 B Sevgi yolunda hizmet veren esnaflardan BURGER CHEFF sahibi Gürkan Hasan Dayıoğlu akşam sponsorluğunda Yeniden Refah Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı katkılarıyla akşam yemeğinde buluştu Başkan Özay Alkan, Sportif Direktör Okan Mordal ,Teknik direktör ilker Yanar, Akhisarspor lu Teknik heyet ve Futbolculara BURGER CHEFF de yemek ikramında bulundu.
Akhisarspore Başkanı Özay Alkan BURGER CHEFF sahibi Gürkan Hasan Dayıoğlu'na Ören olduğu Şehrin takımına Moral vererek Akşam yemeğinde iş yerinde bizleri ağırladığı için çok teşekkür ediyoruz dedi. BURGER CHEFF sahibi Gürkan Hasan Dayıoğlu Akhisarspor'u Mekanımızda misafir ettik ağırladık biz şehrimizin esnafı olarak takımımıza Sahip Çıkmalıyız dedi.Düzenlenen Yemeğe Yeniden Refah Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hızır Şenol ve iş nsanları da katıldı.