Akhisar Belediyesi Zinde Yaşam Kulübü sağlıklı yaşam ve sporun teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği doğa yürüyüşü etkinliği bu hafta Karaköy Mahallesi parkurunda devam etti.Erken saatlerde toplanan yaklaşık 10 otobüs dolusu katılımcı, etkinliğin keyfini hem spor yaparak hem de doğada vakit geçirerek çıkardı. Doğa yürüyüşü etkinlikleri, doğayla iç içe olma ve doğa sevgisini yayma amacıyla düzenlendi.Düzenlenen bu etkinilik Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu'nun destekleriyle gerçekleştiriliyor. Doğa yürüyüşleri, hem vatandaşların doğayla iç içe olmalarını sağlarken hem de spor alışkanlıklarını yaygınlaştırmaya katkı sağlıyor.
Yaşam
Yayınlanma: 06 Ağustos 2023 - 17:10
Güncelleme: 06 Ağustos 2023 - 17:17
Doğa Yürüyüşü Bu haftaki parkuru Karaköy oldu
Yaşam
06 Ağustos 2023 - 17:10
Güncelleme: 06 Ağustos 2023 - 17:17