Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
İYİ Parti Manisa’da İlk Aday Adayları Belli Oldu
sanalbasin.com üyesidir
sanalbasin.com üyesidir
Reklam
Reklam

İYİ Parti Manisa'da İlk Aday Adayları Belli Oldu

16 Mart 2023 - 23:33

 

 İYİ Parti Manisa'da İlk Aday Adayları Belli Oldu...

 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde Manisa Milletvekilliği için Aday Adaylıklarını; çiftçi bir ailenin evladı olan, Tariş Zetinyağı Birliğinde Danışmanlık Görevlerini de yapmış olan, Yeminli Mali Müşavir Sedat Tetiker ve Tariş Üzüm Birliğinde Başkan Yardımcılığı  ve Ziraat Odaları Birliğinde 10 yıldan fazla yöneticilik görevlerini yapan Ahmet Çayırlı birlikte açıkladı.

Manisa İyi Parti İl Lokalinde Manisa İYİ Parti Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Yeminli mali Müşavir Sedat Tetiker; Manisa'da bugün yakılan bu ateş dalga dalga ilçelere yayılacak, oradan da tüm Türkiye'ye yayılacak" dedi. Ahmet Çayırlı ise yaptığı kısa konuşmasında "Memleketin bu zulümden kurtulması için sizlerin sesi kulağı olarak, bilgi beceri ve tecrübelerimi  İYİ Parti çatısı altında birleştireceğim, sizlere hizmet etmek için aday adayı olarak huzurunuzdayım" dedi. 

Sedat Tetiker ve Ahmet Çayırlı'nın aday adaylıklarını açıkladığı parti binasında İYİ Parti Manisa İl Başkanı Zafer İksir, Yunus Emre İYİ Parti İlçe Başkanı Tufan Akan, Akhisar İYİ Parti İlçe Başkanı Halil Korkmaz ve yüzlerce partili hazır bulundu.

2023/03/2023-03-16-23-36-37.jpg
2023/03/2023-03-16-23-36-41.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyük Yatırımlar  ve Gökçeahmet mahallesin'den Büyükşehir'e plaket TÖRENİ
Büyük Yatırımlar ve Gökçeahmet mahallesin'den Büyükşehir'e...
 Akhisar Lokantacılar Köfteciler, Odası, ilk teravih namazı  ardından helva  ikram etti
Akhisar Lokantacılar Köfteciler, Odası, ilk teravih namazı...